Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

AFDORA YATIRIM DANIŞMANLIK

Türkiye genelindeki özel sektör, sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak ilgili alanlarda danışmanlık hizmetleri veren; İşletmelere özgü proje yazımlarını gerçekleştiren ve proje döngüsünün yönetimini sağlayan; Kurumsal ve Bireysel anlamda fikri zenginliğin artırılmasına yönelik eğitim faaliyetlerini uzman kadrosu ile gerçekleştiren; KOSGEB destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin eğitimini ilgili aracı kurumlar ile ortaklaşa gerçekleştirerek bu destekler kapsamında yeni iş kurmak isteyen bireylerin iş planlarının yazılımını gerçekleştiren, bir danışmanlık firmasıdır.

NE YAPIYORUZ?

AFDORA olarak işletme kurumsal kimliğinin oluşturulması, yönetim sisteminin yeniden yapılandırılması, kalite kontrol sistemi oluşturulması, satın alma ve tedarik yönetiminin kurulması, marka yönetiminin sağlanması, uluslararası pazarlarda rekabet avantajını arttırmak için ihracata yönelik devlet desteklerinden yararlanılması, yatırımlarda teşvik sisteminden faydalanılması, Stratejik Eylem Planlarının oluşturulması konularında ve ihtiyacınız olan işletmeniz ile ilgili çalışma alanlarımızı kapsayan konularda çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz.

NEDEN BİZ?

TSE – HYB belgesine sahip Türkiye genelinde hizmet veren sayılı danışmanlık firmalarından biriyiz. Bu sayede farklılığımız sizin avantajınız oluyor ve Devlet destekleri çerçevesince bizden aldığınız danışmanlık hizmetlerinizin belli bir kısmını hibe olarak geri işletmenize kazanabiliyorsunuz.

CARDCERT Akreditasyon tarafından eğitim hizmetleri alanında uluslar arası geçerliliğe sahip elektronik sertifika kapsamında akreditasyona sahip bir firmayız.

KOSGEB ya da ilgili kurumların KOSGEB ile gerçekleştirdikleri protokol sonrasında düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini verebilen Eğitim Uzmanlarını bünyemizde istihdam etmekteyiz.

Her firmanın kendine özgü kurumsal yapısına sunduğumuz Strateji Geliştirme ve Programlama Faaliyetleri ile İlgili yapılan ihtiyaç analizi sonucunda firmaların kendi yapılarına özgü planlamalar hazırlayarak aynı konuda, birbirinden çok farklı özel çözümleri firmalara sunuyoruz.

İşletmelerin markalaşma süreçlerinde marka tescil işlemleri başvurularını gerçekleştirerek, marka yönetimi sürecinde; işletmelerin Fikri ve Sınaî mülkiyet haklarını koruyabilmeleri için onlara destek veriyoruz.

TSE – IPARD Proje Danışmanı yetkilendirmesine sahip Proje Danışmanlarını bünyemizde istihdam etmekteyiz.